March 26, 2020

V momentální situaci máme všichni mnohem více času na vaření. Konečně můžeme vyzkoušet recepty, na které se už dlouho chystáme, ale zároveň nám všem vlastně dochází inspirace, co vařit. Proto jsme se rozhodly Vám pomoci a trošku Vás inspirovat!

Slyšeli jste už o udržite...

March 25, 2020

Roušky potřebujeme, musíme je nosit, ale ony jednoduše nejsou k sehnání! My se rozhodly, asi jako většina v České republice, že si roušky ušijeme vlastnoručně - doma! Přidáváme jednoduchý návod, jak si takovou můžete vyrobit i vy!

Co budete potřebovat:

látku (postačí i s...

March 24, 2020

S takzvaným home office se v aktuálním stavu setkalo mnoho z nás. Ačkoliv má práce z pohodlí domova hodně nesporných výhod, můžeme se setkat s jedním problémem a tím je ztráta soustředění a pokles produktivity. Jak se donutit fungovat někde, kde je postel, vana, pohodl...

March 23, 2020

Bolí Vás záda? Pracujete z domova? Je čas se protáhnout!


Vzhledem ke vzniklé situaci je většina z nás odkázána na práci z domova. 

Využijme toho a udělejme něco pro své tělo a mysl! Negativní zprávy teď slyšíme ze všech stran a je těžké zůstat pozitivní.

P...

March 21, 2020

Každý z nás teď tráví většinu svého času v bezpečí svého domova a proto jsme se rozhodli, že vám dáme pár tipů na to, jak doma zabavit nejen své děti, ale také sebe samotné :).

Pro nikoho z nás není tato situace nijak příjemná. Každý si přeje jediné - být zdravý. A prot...

March 20, 2020

Omezené vycházky, málo pohybu a potraviny jen ze zásob. Současná situace se dotkla každého z nás. Jak bychom se tedy měli stravovat? Co určitě nevynechat a co si do jídeníčku naopak přidat? Máme pro Vás pár tipů, jak aktuální dobu v klidu,s pestrým jídelníčkem a bez st...

March 19, 2020

Většina z nás teď čelíme stejné situaci - práce z domova a nudící se děti, které vyžadují neustálou pozornost. Rozhodli jsme se Vám pomoci a sepsali pro Vás pár tipů na kreativní tvoření a hry, které Vaše dítka alespoň na chvilku zabaví. 

Zkusme je odtrhnout od obrazove...

February 20, 2020

V sobotu jsme se zúčastnili Svatebního dne v Hotelu Lony nedaleko Prahy. Hotel se nachází co by kamenem dohodil od rušné Prahy, avšak v naprosté oáze klidu. Součástí hotelu je také překrásná stodola, která je pro svatbu jako stvořená!

My jsme na této události prezentova...

February 15, 2020

Jak originálně pojmout teambuilding, aby zaměstnance nalákal, pobavil a zároveň namotivoval?

Připravili jsme si pro Vás ukázku realizace jedné z našich akcí, která sklidila úspěch. 

Tradiční zaměstnaneckou akci, která se většinou nesla v duchu grilování a bujarého popíje...

February 3, 2020

Je za námi první měsíc roku 2020 a my jsme úspěšně zakončily sezónu vánočních a novoročních večírků. Pojďme se tedy společně ohlédnout za tím, co nás poslední dva měsíce naplno zaměstnávalo.

Jako každý rok, jsme klientům nabízeli různé koncepty a originální témata,...

Please reload