December 27, 2019

Autentika je mladá eventová agentura, s rodinnou atmosférou, kde se budete cítit "jako doma"! Umíme a děláme velké věci, na které už nám ale síly nestačí. Proto hledáme šikovného člověka se stejným pohledem na svět, eventy a s chutí přijímat nové výzvy. Získáte zkušeno...

November 1, 2019

Zdraví a pohodlí našich zaměstnanců je pro nás nesmírně důležité a proto se do pracovního procesu snažíme zahrnout co nejvíce wellbeing aktivit.

Asi všichni známe dlouhé a únavné sezení na kancelářských židlích, ze kterých nás všechny bolí záda, především krční a bedern...

October 23, 2019

Celý rok organizujeme teambuildingy pro naše klienty a byla by ostuda, kdyby jsme nevyjeli i MY!


Minulý týden ve čtvrtek jsme proto sedli do aut a s celým týmem jsme vyrazili na 2 dny do České Krumlova. Tenhle klenot Jižních Čech milujeme a je oblíbený i mezi našemi kl...

September 29, 2019

Jako každý rok, jsme se i letos podíleli na organizaci jedné z největších kulturních akcí středních Čech, a to Karlštejnského Vinobraní. Tento rok se konal už 23.ročník této historické slavnosti vína a počasí vyšlo na jedničku!

Na návštěvníky čekal bohatý program z doby...

March 25, 2019

Dnes na mě ve zprávách vykoukla překvapivá statistika..

Češi prý tráví v průměru 149 min denně na sociálních sítích a až 6h 42 min denně „online“ díky technologii (Smartmania, 2019).

Nevím jak Vám, ale mě se to zdá celkem děsivé..

Donutilo mě to se zamyslet: Jak tenhle na...

June 15, 2018

Firmy často řeší problém, jak utužit vztahy v mezinárodním kolektivu, tak, aby spolupráce šlapala jako hodinky. Mít kolem sebe mezinárodní tým je obohacující a zábavné. Z pohledu HR a hlavně manažera týmu je to ale velká výzva.

Pozvali jsme celý mezinárodní tým na tři d...

May 29, 2018

Zážitek změní běžné školení na nezapomenutelné. Spojí ho s pozitivní emocí a pomůže naučené uvést do praxe.

Proč zážitek?

Většina firem, se snaží nadchnout své manažery a zaměstnance. Způsob provedení by měl zaměstnancům dávat smysl. Zážitek, který je společný podporuje...

February 2, 2018

Milán, Barcelona, Amsterdam nebo třeba Alpy?

Pojďte si zkusit něco nového a přenést Vaší firemní akci do zajímavých míst po Evropě.
Vybrali jsme Top 10 destinací a přidali tematické tipy pro týmové aktivity v těchto místech.

Zjistěte sami, jaké nejlepší aktivity můžete...

November 26, 2017

Potřebovali jsme ve firmě trochu povzbudit – a tak jsme místo zaběhaných postupů objednali organizaci výjezdního off site. A vyplatilo se! I náš finanční manažer zaznamenal pozitivní dopad na provozní zisk.

Předat pořádání firemní akce profesionálům může přinést úsporu...

November 26, 2017

Pořádání pravidelných firemních akcí přináší často stres a zatěžuje interní zaměstnance zejména z oblasti HR. Většinou se jedná o celofiremní kick off nebo tematická firemní setkání vybraných oddělení.

Čas a starosti můžete ušetřit velmi přímočaře a ještě při tom může...

Please reload