Search


Tuto sobotu 20.března bude Mezinárodní den štěstí (pokud jste o něm nevěděli, tak se nemáte za co stydět, i pro nás to byla až do nedávna novinka :))

Nicméně nám přijde, že letos, v této situaci, je ještě mnohem důlěžitejší ho podpořit a tak trošku "oslavit". Spoustu lidí teď zapomíná radovat se z maličkostí, ocenit to, co má, v čem žije a uvědomit si priority, které ho dělají šťastným.Tento den má za cíl upozornit na důležitost pocitu štěstí v životě všech lidí, ať už je to v osobním či pracovním životě.


Do projektu se zapojila spousta firem z celé ČR a sdílejí spolu své tipy na to, jak potěšit své blízké nebo kolegy. Je to taková velká rodina, kde se všichni navzájem podporují a sdílejí své radosti z maličkostí v této nelehké době. A právě proto nám přijde tento "svátek" sympatický a rozhodly jsme se ho oslavit společně v Autentice.


Pokud byste se do projektu rádi zapojili také - ať už osobně, nebo se svou firmou, stačí vyplnit formulář na TÉTO stránce a na e-mail vám přijde takzvaný "HappyKit", což je balíček nápadů na aktivity, do kterých se můžete pustit se svým týmem - tentokrát i online.


Pro někoho možná "hloupost", ale nám to smysl dává :).

Pokud se do projektu zapojíte, určitě s námi sdílejte své aktivity, pocity a jak jste si den užili.

My to společně oslavíme v pátek a dáme Vám vědět, co jsme vymyslely (sledujte nás na Instagramu @autentika_cz )

Těšíme se!


S láskou..


Holky z Autentiky <3

32 views0 comments
  • Tereza

Event marketing, jedna z nejdůležitějších komunikačních disciplín, která podporuje a spojuje společnost, utrpěla kvůli pandemii Covid-19 obrovský zásah. Zrušené byly jak nejvýznamnější světové veletrhy o desítkách tisíc účastníků, tak i komorní svatby s nejbližšími přáteli.


V suchých číslech celý obor na základě první vlny průzkumu České eventové asociace tratil přes miliardu korun. Toto číslo každým dnem dále roslo o stovky milionů a vedlo k druhé vlně průzkumu, jehož výsledky budou zveřejněn blízké době.


Ačkoliv by se mohlo zdát, že eventové společnosti nebudou mít po konci karantény co na práci, není to zcela pravda.


V lidech se po mnoha týdnech restrikcí a izolace klíčí a stále více sílí touha po starém životě. Po životě ve společnosti. Po životě beze strachu. 


Čím dál více se lidé chtějí znovu setkávat a žít život společně. Nejen v rámci rodiny, ale i s kolegy a přáteli. Chtějí se setkávat znovu v práci, na koncertech, v restauracích, v divadlech, na konferencích. Chtějí zpět svůj společenský život. 


Toto všechno, pandemie a vůbec celá situace spojená s Covid19 proto motivovala k vytvoření iniciativy Nocovid, která má za úkol stanovit pravidla a principy nové doby event marketing.


Vidíme kolem sebe společnost, která má velkou schopnost solidarity a vzájemné odpovědnosti. Společnost, která dokáže akceptovat nová pravidla, díky kterým se nebude bát a začne znovu plnohodnotně žít.


A jak jsme k eventům přistupovali v době karantény my?

I my jsme podobně, jako jiné firmy, pohotově reagovali a utvořili nový koncept online teambuildingových programů pro týmy všech velikostí, který znovu nastartuje drive, motivaci a produktivitu Vašich zaměstnanců.


V této době, více než kdy jindy, potřebují týmy stmelit a utužit kolektiv. Omezení osobního kontaktu, neustálý home office a finanční nejistota může působit negativně na vztahy mezi kolegy a to je potřeba změnit!


Pro více informací nám napište na info@autentika.cz


S láskou

Autentika <3

38 views0 comments
  • Tereza


Chystáte se pro své zaměstnance po dlouhé době uspořádat teambuilding ale lámete si hlavu s výběrem vhodného místa? Nechte to na nás! Máme široký seznam ověřených dodavatelů a originálních míst, které Vaše zaměstnance nadchnou.


Dnes jsme si pro Vás připravili menší ochutnávku, ze které můžete vybírat:


Teambuilding pro malou skupinku (do 10 lidí )

Pokud je Vaše akce spíše komorního rázu, máte téměř neomezené možnosti. Co ale své zaměstnance nadchnout něčím opravdu netypickým? Hotel a vysílač Ještěd patří k nejluxusnějším lokalitám, ve kterých se může Vaše firemní akce konat. Hotel má podobu kosmické lodi a zvládne ubytovat až 50 lidí v celkem 19 pokojích. Vaši zaměstnanci se zde mohou kromě dechberoucího výhledu těšit i na treasure hunt, escape box či mýdlový workshop.


Teambulding pro 10 - 30 lidí

Své prostory Vám velmi rád nabídne i zámek Loučeň cca hodinu od Prahy. Kromě úžasné atmosféry zámeckého života Vaše zaměstnance nadchne i místní program jako například degustační prohlídka zámku, odpoledne s šermíři, crimi diner či Stand up comedy.Teambuilding pro 30 - 50 lidí

Pokud je Vás již více a chcete zamezit případnému rušení okolí, není lepším řešením, než si pronajmout rovnou celou chatu. Můžete si tak užít nikým nerušený teambuilding a zábavu dovezeme přímo za Vámi.Teambuilding pro 50 - 100 lidí

I pro velké množství lidí existuje spousta pohodlných hotelů a zámků. Co ale pojmout celý teambuilding trošku punkově a ubytovat Vaše zaměstnance v kempu? Rekreační středisko Kletečná se nachází v srdci Českomoravské vysočiny nedaleko obce Kletečná u Humpolce a nabízí ubytování od pokojů přes bungalovy až po stany. Z aktivit si můžete vybrat například lety horkovzdušnými balóny,  jízdu na 4kolkách či na koních, střelbu z kuše, luků a vzduchovek, stolní lidský fotbal, automobilový simulátor a další.Teambuilding pro 100 a více lidí

Pokud je Váš již více než dost ale i přesto chcete svým zaměstnancům dopřát trošku luxusu, je práve hotel Sklář v Harrachově pro Vás tím pravým místem. Hotel disponuje vybornou dostupností pro turistické trasy, vlastní několik sportovišť a v blízkosti naleznete i slavnou sklárnu.


Vybrali jste si nebo stále váháte? Napiště nám na info@autentika.cz a určitě spolu něco vymyslíme!


S láskou

Autentika <3

97 views0 comments