Virtuální akce

Online cesta jak stmelit tým, užít si zábavu a zvýšit produktivitu zaměstnanců i na dálku ze všech koutů světa.

V rámci konceptu můžete vybírat ze zábavných interaktivních programů jako je online koncert, treasure hunt, online úniková hra a spoustu dalších, které Vaše zaměstnance nadchnou. 
K realizaci online akcí využíváme osvědčených online softwarů jako je MS Teams nebo ZOOM a programy vždy přizpůsobíme Vašim potřebám.

Online vánoční večírek

Dopřejte svým zamestnancům i v dnešní době vánoční večírek z pohodlkí a bezpečí jejich domova

Shopping for Christmas
Wrapping Gifts

Mikulášská besídka

Lámete si hlavu nad tím, jak letos uspořádat Vaší tradiční Mikulášskou besídku?

Zkuste to s námi online! :)
Odpolední zábavný online program včetně Mikulášské nadílky! :)

Adventní kalendář

Nevíte jak  potěšit a zabavit své  zaměstnance během adventu?


Zpříjemněte jim předvánoční dobu s naším zážitkovým adventním kalendářem <3

Christmas Gift
Virtual Team Meeting

Virtuální teambuilding

Zrušené firemní akce, osekané rozpočty, zaměstnanci na home office a týmy, které potřebují utužit? Ztotožňujete se s těmito problémy? Nabízíme řešení v podobě virtuálních online teambuildingů, které povzbudí Vaše zaměstnance a propojí týmy ze všech koutů světa. Společně si tak užijí týmové aktivity a programy z bezpečí a pohodlí jejich domovů

Online úniková hra

Hledáte zábavnou online aktivitu, která stmelí Váš tým a zvedne produktivitu zaměstnanců?
Online úniková hra je skvělým způsobem jak zabavit zaměstnance a dopřát jim kontakt s kolegy – i když jen virtuálně!

Fancy Antique Room
Wine

Festival vína

Podzim je ve znamení burčáků, koštů a ochutnávek vín. Možná jste měli v plánu vyjet na firemní teambuilding do sklípku, ale nynější situace Vám to neumožnila? Máme pro Vás řešení!
Rádi pro Vás zorganizujeme online festival vína, degustaci prosecca či burčáků a dopřejeme Vám a Vašim zaměstnancům kvalitně strávený čas s kolegy, ať už jen přes počítačové obrazovky. Degustační vzorky dovezeme každému až k Vašim dveřím a sommelier Vás pak provede online degustací vín – to vše a mnohem více.

 

Jitka Schmiedová, Veolia

"Nezapomínejme ani v dnešní době na zábavu či odlehčené "vysílání" pro naše týmy. Divila jsem se, jak to může fungovat.  Kolik hodin čisté zábavy a povídání jsme zažili, jak lidé pookřáli a jak se i na "hangoutu" smáli.  To vše díky skvělému nápadu firmy Autentika a dokonalém servisu před i při akci.  Každý detail výborně fungoval. Věřím, že celkový úspěch byl díky hladké souhře všech součástí programu.  Děkujeme za rozhodně povedenou akci!"

 

Reference

 

"V červnu letošního roku jsme byli nuceni zrušit tradiční firemníteambuilding, a proto nás velmi potěšila nabídka od Autentiky,zorganizovat jeho online verzi. Byla to pro nás nová zkušenost, odkteré jsme nevěděli, co přesně očekávat. Zvolili jsme variantutýdenního online teambuidingu a byli jsme nadšeni. Program jsmetvořili společně a Aneta vždy přišla se zajímavými nápady na aktivitynebo byla otevřená dát formu a zrealizovat naše návrhy. Doporučujikaždé firmě, kde jsou lidé otevření se pobavit a zahrát si. Osobnísetkání to samozřejmě zcela nenahradí, ale pro nás to byla velmipříjemná zkušenost a potvrzení, že i online se dá spolupracovat,tvořit a rozvíjet týmového ducha i jinak než pracovně - a navíc si tovelmi užít.

Lenka Rahma, TP Vision

Mám zájem!

 
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

©2020 by Autentika.