top of page

Firemní kick-off

Díky mnohaletým zkušenostem z business sektoru víme přesně, co Vaše firma potřebuje. Váš firemní kick-off může být skutečný zážitek. Vtáhněte zaměstnance  do dění ve firmě a podpořte v nich pozitivní motivaci! Dopřejte jim  zážitkový kick off

Team Talk
Firemní kick-off: Event

Naši speakeři

Chcete obzvláštnit svůj kick-off inspirativním hostem? Máme portfolio inspirativních lidí z různých odvětví, kteří skvěle doplní Vaši akci a udělají z ní nevšední zážitek.

113-mark-martin.jpg

Mark Martin

Mark je od roku 2011 ředitelem české pobočky Amnesty International, kde je zodpovědný za implementaci globální a lokální strategie.

Firemní kick-off: Our Team

Klienti píší:

Smiling Young Man

Není vůbec jednoduché zaujmout manažery velké firmy, zvyklé na hodně vysoký standard, něčím novým. Autentice se to povedlo. K uspořádání setkání 20 manažerů z celé Evropy nám doporučila „perlu na Dunaji“ – Budapešť, a jako dokonalou tečku lázeňský ráj. Skvělé bylo, že se plně ujali zajištění akce od transportu, přes hotel a kompletní program až po stravování. Navíc vše naplánovali tak, abychom se dozvěděli i něco o místní kultuře, podívali se po památkách a ochutnali tradiční pokrmy. Ale pozor – žádná nudná školní exkurze se nekonala. Prostřednictvím hry City Discovery Day of Challenge plné kvízů a zábavných úkolů jsme vstřebali spoustu nových informací.  A za odměnu jsme si nakonec užili ještě dvě hodiny relaxace v lázních. Na další setkání se už teď moc těšíme!

Firemní kick-off: Testimonials
bottom of page