top of page

Zážitky  změní vnímání  firemní kultury způsobem, který ocení Vaši  zákazníci i  zaměstnanci.

Teambuildingy: Quote

Teambuildingy

Ukažte světu, že jste jedineční. S organizací vaši akce vám pomůžeme. Chcete, aby Vaše firemní kultura upoutala a nadchla Vaše zaměstnance, manažery a zákazníky?

Image by Helena Lopes
Teambuildingy: Work
Virtual Team Meeting

Online Teambulding

V této době, více než kdy jindy, potřebují týmy stmelit a utužit kolektiv. Omezení osobního kontaktu, neustálý home office a finanční nejistota může působit negativně na vztahy mezi kolegy a to je potřeba změnit!

Zdá se Vám online virtuální teambuilding přes počítačové obrazovky nemožný? S námi ne!


Nabízíme nový koncept online teambuildingových programů pro týmy všech velikostí, který znovu nastartuje drive, motivaci a produktivitu Vašich zaměstnanců.

Teambuildingy: Work

"V červnu letošního roku jsme byli nuceni zrušit tradiční firemní teambuilding, a proto nás velmi potěšila nabídka od Autentiky, zorganizovat jeho online verzi. Byla to pro nás nová zkušenost, od které jsme nevěděli, co přesně očekávat. Zvolili jsme variantu týdenního online teambuidingu a byli jsme nadšeni. Program jsme tvořili společně a Aneta vždy přišla se zajímavými nápady na aktivity nebo byla otevřená dát formu a zrealizovat naše návrhy. Doporučuji každé firmě, kde jsou lidé otevření se pobavit a zahrát si. Osobní setkání to samozřejmě zcela nenahradí, ale pro nás to byla velmi příjemná zkušenost a potvrzení, že i online se dá spolupracovat, tvořit a rozvíjet týmového ducha i jinak než pracovně - a navíc si to velmi užít"

Lenka Rahma, HR Officer, TP Vision

Teambuildingy: Testimonials
Teambuildingy: Pro Gallery
bottom of page