Please reload

Recent Posts

Jaké byly vánoční a novoroční večírky roku 2019/20?

February 3, 2020

Je za námi první měsíc roku 2020 a my jsme úspěšně zakončily sezónu vánočních a novoročních večírků. Pojďme se tedy společně ohlédnout za tím, co nás poslední dva měsíce naplno zaměstnávalo.

 

Jako každý rok, jsme klientům nabízeli různé koncepty a originální témata, ve kterých by se jejich večírek mohl nést. Z pestré palety konceptů však tento rok na plné čáře vyhrál koncept "budoucnosti". I přesto, že jsme ale většinu eventů měli ve stejném tématu, každý večírek byl jiný a originální.

 

Jako první před námi stála výzva uspořádat vánoční večírek pro 600 osob. Téma budoucnosti se zde neslo v duchu vesmírna a sci-fi. Nechyběla tedy tématická výzdoba v podobě planetek, létajícího ufa, raket, ufona v láhvi, nebo třeba kosmonauta. Věčírek se konal v prostorách hotelu Hejtmanský dvůr, takže první výzvou pro nás bylo, proměnit tento historický prostor v galaxii.  Foyer jsme vyplnily svítícím nábytkem a u vstupu všem rozdaly UV svítící náramky, které krásně doplnily atmosféru večírku. Pro hosty a generálního ředitele jsme připravili krásnou a na míru vytvořenou show malování světlem, která povyprávěla o vzniku a vývoji společnosti. V průběhu večera pak ještě dorazili tanečníci s laserovou taneční show ve sci-fi tématu. Z akce jsme odcházely plné emocí, dojmů a radosti z úspěchu.

 

 

Následující týden jsme se vrátily zpět do Prahy, do hotelu Grandium, kde na nás čekal večírek pro 250 osob, jak jinak než v tématu budoucnosti. Tentokrát byl večírek inspirovaný filmem a seriálem Návštěvníci, takže nechyběla tématická výzdoba včetně centrálního mozku lidstva a pravé kostýmy, které jsme si zapůjčily z fundusu Barrandovských studií. Retro nádech návštěvníků jsme rozbily kontrastem virtuální reality a moderní technologií. Hosté si tak mohli vyzkoušet virtuální plošinu, která simulovala například bungee jumping, nebo trenažer závodního auta, kde jste se cítili jako ve formuli 1!

 

 

Z novoročních večírků bychom "vypíchly" například (po) vánoční párty, která byla UV ve všech směrech! UV náramky, světla, UV barmanská show i UV dezerty a koktejly samozřejmě nemohly chybět.

 

 

Sezónu jsme zakončily jak jinak než novoročním večírek v tématu budoucnosti, který se konal v moderních prostorách restaurace Pivo Karlín, která sama o sobě do konceptu skvěle zapadla. Kromě tématické výzdoby, skvělé kapely a jídla, pak na hosty čekala UV a ohnivá barmanská show od dvojnásobného mistra České republiky, Martina Pfeifera. Součástí večera byla také tombola a soutěž o nejoriginálnější kostým. Tato akce byla krásná třešnička na dortu, která zakončila skvělou sezónu.

 

 

Tak zas za rok <3.

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square