March 25, 2020

Please reload

Recent Posts

Jak na úspěšný teambuilding?

October 23, 2019

Celý rok organizujeme teambuildingy pro naše klienty a byla by ostuda, kdyby jsme nevyjeli i MY!


Minulý týden ve čtvrtek jsme proto sedli do aut a s celým týmem jsme vyrazili na 2 dny do České Krumlova. Tenhle klenot Jižních Čech milujeme a je oblíbený i mezi našemi klienty. Vyjeli jsme to tedy otestovat i na vlastní kůži. Počasí jsme měli předem objednané, takže nás přivítalo teplo, sluníčko a podzimem barevný Krumlov. V Českém Krumlově se toho dá dělat spousta, ale my jsme zůstali u tradice a udělali si program v tématu historie.

Ubytovaní jsme byli přímo v Klášterech Českého Krumlova a program zahrnoval noční pátrací hru, kdy jsme se na pár hodin stali známými Svatými osobnostmi historie, jako například Svatý Václav, Vít, Anežka Česká, nebo třeba Svatý Augustín.

Vyzkoušeli jsme si společné vaření, kdy jsme podle starých tradičních receptů připravovali například knedlíky plněné uzeným masem nebo pekli poctivý domácí štrůdl. Moc jsme ti to užili a ověřili si, že teambuildingové aktivity mají opravdu smysl a pomáhají podporovat týmovou spolupráci.
 

Máme pro Vás 3 tipy, jak na úspěšný teambuilding, které jsme vyzkoušeli na vlastní kůži a na 100% fungují. Každý úspěšný teambuilding musí být:

 

 

1. na inspirativním místě mimo kancelář a ideálně i mimo město Vaší působnosti, aby se Vaši zaměstnanci dokázali uvolnit

 

2. zábavný a vytvořený na míru pro zaměstnance tak, aby si každý našel to své (udělejte předem anketu, vytvořte fórum/ zeptejte se svých zaměstnanců na to, co by se jim líbilo).

 

3. pestrý a zážitkový - dobře zvolený program a kombinace různých aktivit vytvoří nezapomenutelný zážitek a zajistí tak úspěšný teambuilding

 

A v neposlední řadě nezapomínejte fotit, točit a dokumentovat, abyste měli na co vzpomínat :)


 

Vaše Autentika..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square