top of page
Search
  • Writer's pictureAneta Jandová

Firemní akce v červnu

Letní brunch pro ženy


Na začátku června jsme ve spolupráci s firmou Conectio a Microsoft přichystali pohodový event pro ženy ze světa HR Managementu. Celé jsme to pojali jako letní brunch, a proto i místo bylo tematické - kavárna Město moře nám poskytla krásné zázemí i s venkovním posezením.

Hlavními tématy akce byly 3 pilíře:


- jak zajistit, aby "přijít do kanceláře stálo za to!"

- jak využít data pro nastavení hybridní práce a zlepšení duševního zdraví

- jak řešit situaci Home Office například efektivitu, socializace, interní pravidlaBez zážitku a dobrého jídla by to ale nebylo ono!


Kromě výborné snídaně, brunche a kávy čekal na ženy i zážitek v podobě workshopu krasopísma. Je to skvělý způsob odreagování mysli, relaxu a zároveň dávky kreativity.


Bylo skvělé opět se osobně potkat s našimi klienty a zároveň poznat nové inspirativní osoby.

 

Letní business snídaně v Hospodářské Komoře ČR


V červnu to ale nebyla naše jediná business snídaně - rozhodli jsme se pokračovat.

Tentokrát jsme zavítali do prostor Hospodářské komory ČR a pozvali jsme odborníky ze světa HR, aby promluvili na téma kariérní růst a nástupnictví.

Na akci vystoupil mimo jiné i VP Human Resources & Sustainability ve společnosti Albert Česká republika, Ctirad Nedbálek, který se podělil o své zkušenosti z dlouholeté praxe.A jako třešnička na závěr čekala na hosty malá pozornost v podobě sladkého balíčku plné čokolády z české čokoládovny Janek, kteří vyrábí domácí a poctivou čokoládu.


Děkujeme všem za účast a těšíme se na příště!


S láskou,87 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page