top of page
Search
  • Writer's pictureTereza

Jak trávit čas doma v karanténě

Každý z nás teď tráví většinu svého času v bezpečí svého domova a proto jsme se rozhodli, že vám dáme pár tipů na to, jak doma zabavit nejen své děti, ale také sebe samotné :).


Pro nikoho z nás není tato situace nijak příjemná. Každý si přeje jediné - být zdravý. A proto je důležité trávit tyto dny doma - v bezpečí! A jelikož se nám toto opravdu nepoštěstí často, zkusme tento čas využít efektivně. Níže naleznete pár typů, které zachraňují v tyto dny nás.

1. ČTENÍ KNIH


Kdy naposledy jste si přečetli knihu? Kolik jste si jich koupili a přitom si na ně nenašli chvilku volného času? Já myslím, že většina z nás má doma spousty knížek, které se už týdny chystá číst. A právě teď nastala ta správná chvíle je oprášit z polic a spolu se šálkem horkého čaje či kávy, se do nich začíst.


2. TŘÍDĚNÍ ŠATNÍKU

Ruku na srdce, kdo z vás v poslední době uklízel svojí šatní skříň? Já myslím, že opravdu málokdo! Teď je jedinečná příležitost najít si jedno volné odpoledne a udělat si v ní trochu pořádek. Uvidíte, že se budete pak cítit mnohem lépe! :)

3. JARNÍ ÚKLID


Tento bod trochu souvisí s tím předcházejícím. Vaše uklízení nemusí zůstat pouze u skříní s oblečením. Co takhle se vrhnout na úklid celého bytu/domu? Věřte, že až si celý domov pořádně uklidíte, budete se v něm cítit o mnoho lépe a karanténu si budete hned více užívat!

4. JÓGA


Jóga je skvělý způsob, jak zklidnit a uvolnit nejen tělo, ale i mysl. Zkuste si každý den na půl hodiny zacvičit a uvidíte, jak se budete cítit lépe nejen fyzicky, ale předevších psychicky! A jelikož teď není možné docházet na jógové lekce, zkuste si zacvičit například podle videí na youtube.


5. VAŘENÍ


Že jste dostali k vánocům novou kuchařku, ale nemáte čas zkoušet nové recepty? Výmluva! Teď nastal právě ten čas, kdy máte jedinečnou příležitost vyzkoušet něco nového a zařadit tak do svého jídelníčku pokrmy, které jste zatím neměli čas vyzkoušet. Tak hurá do toho!


S dalšími tipy se Vám ozveme zase přístě :).


19 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page